top of page

Ekstra iş yükü olmadan,

Daha çok müşteri yorumu,

Daha çok talep

Ağızdan ağıza tavsiye, konaklama sektörü için her zaman en güçlü pazarlama aracı olmuştur.

 

Günümüz müşterilerinin 87'si kalacakları otele karar verirken online yorumları okumakta ve tercihlerini buna göre yapmaktadır.  

 

Jetyorum, misafilerinizin memnuniyetini ölçerken, olumlu deneyimlerini sizin için önemli olan sosyal platformlarda paylaşmalarını hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

Google Yorum Alma Jetyorum.png

Jetyorum potansiyel misafirlerinizin oteliniz hakkında bilgi topladığı en önemli platformlarla entegredir.

  • google-logo-icon-PNG-Transparent-Backgro
  • Facebook Sosyal Simge
  • whatsapp logo
  • Danışman Sosyal Simge Trip
  • holidaycheck-logo
  • Instagram
happy-customers-as-marketing-engines.png

Online platformlarda daha çok olumlu

misafir yorumu ile 

daha çok tercih edilin, aramalarda üste çıkın.

Olumlu müşteri yorumları toplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Jetyorum, yorumlarını paylaşmaları için otel misafirlerinizi en önemli sosyal platformlara yönlendirir. Olumsuz bildirimleri ise güvenle sadece size iletir.

jetyorum_google_yorum_toplama_ekranı.png
Jetyorum etkisi.png

Olumlu yorumları daha görünür kılın

Yorumlarınızı, Google arama sıralamanızı ve sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirin. Jetyorum ile, misafirlerinizden aldığınız pozitif yorumlarınızı Jetyorum panel üzerinden Facebook, Twitter ve Instagram'da kolayca paylaşabilir, olumlu yorumların daha çok kişi tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz.

Sence.biz Jetyorum

posteri ile

daha çok yorumu zahmetsizce toplayın 

Size özel sağladığımız sence.biz/oteladınız URL'ini ve QR kod içeren Jetyorum posterlerini otelinizde çeşitli alanlarda konumlandırarak daha fazla olumlu yorumu, hiç bir zahmete girmeden toplayabilir ve misafir memnuniyetini ölçebilirsiniz.

jetyorum_müşteri_yorumları_alma_posteri.
jetyorum müşteri yorumlarını web sitesin

Olumlu misafir yorumlarını web sitenize taşıyın

Jetyorum'un yorum widget'ını (iFrame veya API) kullanarak, tüm misafir yorumlarınızı ve puanlarınızı otelinize ait web sitenize ekleyebilirsiniz. Potansiyel müşterileri ve site ziyaretçilerinizi otelinizde konaklayacak misafirlere dönüştürmek için önceki müşteri referanslarını kullanın.

Olumsuz durumlarda geri bildirim alın, negatif yorumların önüne geçin

Jetyorum'un akıllı misafir yönlendirme sistemi ile sadece mutlu mutlu müşterilerinizi yorum bırakma sürecine yönlendirin. Olumsuz durumlarda ise geri bildirimlerini alarak sorunun sebebini proaktif olarak öğrenin. Böylece olumsuz misafir yorumlarının önüne geçin.

jetyorum müşteri yorum bırakma süreci.pn
Online Müşteri Yorumlarını Tek Noktadan

Müşteri yorumlarını tek noktadan yönetin ve yanıtlayın

Müşteri yorumları izleme aracımız, en en önemli platformlardan gelen tüm müşteri yorumlarınız görüntüler ve işletmeniz için bir yorum gönderildiğinde size e-posta uyarısı gönderir. Bu yorumları kaynağa ve yıldız derecesine göre filtreleyin, böylece yalnızca en kritik bulduğunuz yorumlardan haberdar olun. Ayrıca tüm yorumları tek ekrandan yanıtlayarak, zaman kazanın.

Misafir yorumlarınızı istediğiniz yerde gösterin, CRM sisteminizde otomatik ticket açın

Jetyorum API'sini kullanarak misafir yorumlarınızı müşterilerinize yönelik e-postalarınızda, web sitenizde, blogunuzda ve diğer benzeri alanlarda gösterin. Olumsuz durumlarda ise CRM sisteminizde otomatik ticket'lar açarak, deneyimi kolaylıkla takip edin, yönetin.

jetyorum API ile müşteri yorumlarınızı i
Şampiyon çalışan tablosu jetyorum.png

Misafir ilişkileri personelinin işi kolaylaşırken, etkin performans takibini yapın

Jetyorum,  misafir ilişkileri personelinin kalışları süresince ziyaretçilerinizden olumlu yorum alma işlemini kolaylaştırır ve herkes için daha konforlu hale getirir. Ayrıca hangi personelin kaç adet yorum aldırdığı bilgisi raporlanarak, performans takibi yapmanız kolaylaşır. Oyunlaştırma tekniği ile çalışanlarınız arasındaki rekabet ortamı geliştirilir.

Tek buton ile online yorum talebi iletin

Mutlu müşterilerinizi tek bir SMS, Email veya Whatsapp mesajı ile işletmeniz için yorum bırakmaya davet edin, paylaştıkları yorumlar sizin için en önemli sosyal medya kanallarında ve tatil platformlarında anında yayınlansın.

yorum_talebi_gönderme_ekranı_jetyorum.pn

Otelinizin işlerini bugünden büyütmeye, daha çok müşteri tarafından tercih edilmeye başlayın!

bottom of page