top of page

Gelirlerinizi arttırmak için ağızdan azığa pazarlamayı kullanın 

İşletmenize duyulan güveni ve satışları artırmak için müşterilerinizin sizin adınıza konuşmasını sağlayın ve müşteri görüşlerini daha büyük kitlelere ulaştırın.

Bilgisayar Kadın Öğrenme
jetyorum müşteri görüş pazarlama.png

Müşterilerinizin diğer müşteri yorumlarını incelediği platformlarda 1 numaralı seçenek olun

Birkaç tıklama ile davetiyeler gönderin, müşterilere yanıt verin ve yorumları yönetin.

Müşterileriniz en etkili pazarlama gücünüz

Jetyorum'un müşteri görüş pazarlama araçları, müşteri yorumlarının gücünden tam yararlanarak, SEO, SEM ve sosyal medyadaki etkinizin artmasına yardımcı olur.

happy-customers-as-marketing-engines.png

Yorumları otomatik olarak paylaşın

Yorumlarınızı, arama sıralamanızı ve sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirin. Jetyorum ile, müşteri yorumlarınızı panel üzerinden Facebook, Twitter ve Instagram'da kolayca paylaşabilirsiniz.

711d0830-a801-4481-afe5-874702f8992f.png
jetyorum_müşteri_yorumu_paylaşma_ayarlar

*Size uygun tasarımı seçin.

Facebook ve Google yorumlarını Instagram'a taşıyın

Facebook veya Google'da aldığınız müşteri yorumlarını Instagram'da ister hikaye ister gönderi olarak paylaşın. Jetyorum farklı platformlardaki yorumları sizin için Instagram'a özel boyutlarda resimlere dönüştürür. Size ise paylaşmak düşer :)

Müşteri yorumlarını web sitenize taşıyın

Jetyorum'un müşteri yorum widget'ını (iFrame veya API) kullanarak, tüm müşteri yorumlarınızı ve puanlarınızı işletme web sitenize ekleyebilirsiniz. Potansiyel müşterilerinizi ve site ziyaretçilerinizi alıcılara dönüştürmek için müşteri referanslarını kullanın.

jetyorum müşteri yorumlarını web sitesin
zengin snippet jetyorum.png

Zengin snippet'lerle dönüşümü artırın

Jetyorum, tüm müşteri değerlendirmelerinizden zengin snippet verilerini web sitenizin koduna ekler, böylece yıldız derecelendirmeleriniz arama sonuçlarında görünür olur. Bu, web sitenizin Google sıralamasını yükseltir ve işinizi şehirdeki en iyi olduğunuzu gösteren sosyal kanıta dönüştürür, kalabalıktan ayrışırsınız.

"Özel bir tadın yanında deneyime odaklandığımız işletmelerimizde müşterinin ziyaretinden, ayrılışına kadar geçen sürede yaşadıklarına çok önem veriyoruz. Özellikle turistler kısıtlı zamanlarında ziyaret edecekleri yerleri dikkatle seçiyor ve diğer müşterilerin yorumları tercihlerini belirlemede ön plana çıkıyor. Bu yazılımı kullanarak daha çok müşteriye ulaşıyor ve deneyimlerini paylaşmaları için nazikçe davet edebiliyoruz. Franchise'larımızın aldığı tüm yorumları bir arada görebiliyor ve eskise göre daha kolay bir şekilde yönetebiliyoruz.

Anton Golovanov - Lviv Handmade Chocolate

Müşteri yorumlarınızı istediğiniz yerde gösterin

Jetyorum API'sini kullanarak müşteri yorumlarınızı müşteriye yönelik e-postalarınızda, web sitenizde, blogunuzda ve diğer benzeri alanlarda gösterin.

jetyorum API ile müşteri yorumlarınızı i

İşinizi bugünden büyütmeye, daha çok müşteri tarafından tercih edilmeye başlayın!

bottom of page