top of page

Online müşteri yorumlarını yönetmek şimdi çok daha kolay

Markanız hakkında yapılan tüm yorumları kontrol altında tutun, müşteri sorunlarını hızlıca çözün.

Müşteri_Yorum_Yönetimi_Yapan_Adam.png
Jetyorum Müşteri Yorum Yönetme Ekranı.pn

Müşterilerinizin diğer müşteri yorumlarını incelediği platformlarda 1 numaralı seçenek olun

Müşterileriniz sizin hakkınızda neler söylüyor?

Online yorumların yükselişiyle, müşteriler daha önce hiç olmadığı kadar birbirine bağlantılı. Teşvik ediyorlar. Eleştiriyorlar. Söyledikleri ise birebir deneyimlerinden geliyor.. Başarılı işletmeler için müşteri yorumlarının sürekli izlenmesi, yönetilmesi müşteri kazanımının ayrılmaz ve sürekli bir parçası haline geldi.

Jetyorum Müşteri Yorumlarını Tek Noktada

Müşteri yorumlarını tek noktadan yönetin

Müşteri yorumları izleme aracımız, en en önemli platformlardan gelen tüm müşteri geri bildirimlerinizi görüntüler ve işletmeniz için bir yorum gönderildiğinde size e-posta uyarısı gönderir. Bu yorumları kaynağa ve yıldız derecesine göre filtreleyin, böylece yalnızca en kritik bulduğunuz yorumlardan haberdar olun.

Online Müşteri Yorumlarını Tek Noktadan
Jetyorum_Yorum_Bildirim_Ayarları.png

Yorumun puan durumuna göre bildirim alın

Bildirimleri, müşteri yorumlarının derecelendirmesine, yorum kaynağına veya anahtar kelimelere göre özelleştirin. Sizin için en önemli olanlar için bildirim alın ve diğerlerini filtreleyin.

Yorumları otomatik yanıtlayın

Özel kurallara dayalı otomatik yanıtlarla, işinize odaklanmaya devam edebilir ve gelen tüm müşteri yorumlarını anında otomatik yanıtlayabilirsiniz. Hem zamandan tasarruf sağlar hem de müşterilerinizi hiçbir zaman yanıtsız bırakmazsınız.

Müşteri Yorumlarına Otomatik Yanıt Verme
Jetyorum_Facebook_Tavsiye_Yanıtlama.png

Her yoruma doğrudan yanıt verin

Üçüncü taraf sitelerdeki yorumlara doğrudan tek bir ekrandan yanıt verin. Müşteriler ile etkileşimde kalın ve sorunları hızlıca çözün.

Müşterilerin % 92’sinin güvenilir bir müşteri yorumunu okuduktan sonra o hizmeti veya ürünü satın almaya daha eğilimli oluyor.

G2 Crowd and Heinz Marketing, 2017

Müşteri yorumlarını CRM'de ticket'a dönüştürün

Jetyorum entegrasyon imkanları sayesinde farklı kanallardaki müşteri yorumlarını filtreleyerek negatif olanlardan CRM programınızda otomatik ticket'lar oluşturun.

jetyorum API ile müşteri yorumlarınızı i
Haftalık_report.png

Düzenli haftalık raporlar alın

Müşteri yorumlarınızın yer aldığı tüm platformlara ait özet raporlar alın, haftalık, aylık değişimleri e-posta adresinize otomatik gönderelim.

Farklı yetkilendirmeler belirleyin

Bölge müdürü, lokasyon sahibi, genel merkez operasyonları v.b. farklı yetkilendirme tipleri ile raporların ve bildirimlerin iletilmesini katmanlı hale getirin, filtreler uygulayın.

Jetyorum Yetkilendirme.png

İşinizi bugünden büyütmeye, daha çok müşteri tarafından tercih edilmeye başlayın!

bottom of page