top of page

Müşteri yorumlarınız otomatik yanıtlansın

İster olumlu ister olumsuz olsun müşterileriniz şirketiniz hakkında yorum yaptıklarında, sizden bir yanıt bekliyorlar. Google bunu lokal arama algoritmasında %15,44 ile en önemli parametre olarak kabul ediyor.

 

Akıllı yanıtlayıcı ile tüm müşteri yorumlarınız otomatik yanıtlansın, cevapsız müşteri yorumunuz kalmasın. - Aynı durum için onlarca farklı yanıt ve kişiselleştirme ile yanıtlarınız doğal bir görünüme sahip olsun.

Müşteri_Yorum_Yönetimi_Yapan_Adam.png
Jetyorum_otomatik_yorum_yanıtlayıcı_2

Müşterilerinizin diğer müşteri yorumlarını incelediği platformlarda 1 numaralı seçenek olun

Tüketicilerin% 68'i, bir işletmeyi inceledikten sonraki günler içinde yanıt bekliyor.

+

Olumsuz bir yorum gönderdikten sonra bir şirketten yanıt alan müşterilerin % 33'ü öncesinin tersine olumlu bir yorum yayınlarken, % 34'ü orijinal negatif yorumu silmektedir.

Jetyorum Müşteri Yorumlarını Tek Noktada

Otomatik yanıtlama ile zaman kazanın

Jetyorum akıllı yorum yanıtlayıcı ile artık tüm müşteri yorumlarınızın zamanında ve doğru bir şekilde yanıtlandığından emin olabilirsiniz. Operasyonel iş yükünüz minimuma inerken, müşteri deneyiminiz artar. 

Jetyorum_otomatik_yorum_yanıtlayıcı_1
Jetyorum otomatik yanıtlayıcı-3.png

Onlarca farklı şablon ve rastlantısal yanıtlar ile doğal görünüm 

Müşterilerinizi kopyala / yapıştır yanıtlar ile karşılamayın.

Jetyorum akıllı yorum yanıtlayıcı aynı durum için onlarca farklı şablon içinden rastlantısal olarak dağıtım yaparak yanıtlar. Böylece yorumlarınız otomatik yanıtlanırken tamamıyla doğal bir görüntü sunar. 

Jetyorum otomatik yanıtlayıcı ile 100 lokasyonu olan bir marka için aylık bazda ortalama 150-180 Saat arası zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Otomatik ve Kişiselleştirilmiş 

Jetyorum akıllı yorum yanıtlayıcı sizin yerinize müşteri yorumlarını yanıtlarken kişiselleştirilmiş bir deneyim sunar. Lokasyon ve müşteri adı gibi değişkenleri yorum içerisinde iletmenize imkan sağlar.

Jetyorum_otomatik_yorum_yanıtlayıcı_3
Jetyorum_otomatik_yorum_yanıtlayıcı_4

Otomatik dil tespiti ile yorum yanıtlama

Jetyorum doğal dil işleme algoritmaları müşterinin bıraktığı yorumun dilini tespit ederek, uygun bir otomatik yanıt verir. Böylece farklı dillerdeki yorumların tümü yine kendi dilinde yanıtlanmış olur.

Müşterilerin % 92’sinin güvenilir bir müşteri yorumunu okuduktan sonra o hizmeti veya ürünü satın almaya daha eğilimli oluyor.

G2 Crowd and Heinz Marketing, 2017

Müşteri yorumlarını CRM'de ticket'a dönüştürün

Jetyorum entegrasyon imkanları sayesinde farklı kanallardaki müşteri yorumlarını filtreleyerek negatif olanlardan CRM programınızda otomatik ticket'lar oluşturun.

jetyorum API ile müşteri yorumlarınızı i

Google işletme yorumlarının ve bunlara verilen yanıtların Google arama algoritmasına etkisi 15.44% ve algoritmaya en yüksek katkıyı yapan faktör olarak öne çıkıyor.

Jetyorum_şablon_yanıtlar_ile_yorum_yan

Şablon yanıtlarla hızlı cevaplar verin

Otomatik yorum yanıt özelliğini tercih etmiyor, fakat müşteri yorum yanıtlama sürecini hızlandırmak istiyorsanız alternatif bir yöntem olarak şablon yanıtlar ile müşterlerinizi manuel olarak yanıtlayabilirsiniz. 

İşinizi bugünden büyütmeye, daha çok müşteri tarafından tercih edilmeye başlayın!

bottom of page