Daha fazla yorum alın
Google aramalarında hep en önde olun
Satışlarınızı arttırın

Teknik servis arayan müşterilerin %88'i Google'da yaşadıkları konuma göre bir arama yapıyor. Yetkili servisinizin arama motorunda ve haritalarda en üstte sıralandığından, doğru bilgiler ile bulunur olduğundan ve itibarından emin olun. 

Jetyorum müşterilerinizin sizin hakkınızda bilgi topladığı en önemli platformlarla entegredir.

  • google-logo-icon-PNG-Transparent-Backgro
  • Facebook Sosyal Simge
  • whatsapp logo
  • Danışman Sosyal Simge Trip
  • Instagram

Online platformlarda daha çok olumlu

müşteri yorumu ile 

Google aramalarında

en üst sırayı alın

Teknik servisiniz için yeni müşteri yorumları toplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Jetyorum, geri bildirimlerini paylaşmaları için müşterilerinizi en önemli sosyal platformlara yönlendirir.

Servislerinizin  konum bilgileri haritalarda hep doğru ve tam olsun

Servislerinize ait farklı platformlardaki tüm konumların adres, telefon bilgisi, paylaşımları, v.b. tüm içeriklerini her zaman güncel ve doğru tutun, müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarın. Jetyorum bu bilgileri sizin için tüm platformlarda otomatik eş zamanlı günceller. Operasyonel süreçleri kolaylaştırır,  müşteriler tarafından doğru bilgiler ile bulunmanızı sağlar.

Müşteri Karar Alma Yolculuğunda En Önemli Aşamaları Jetyorum ile İyileştirin

Farkındalık
Bulunabilirlik
İtibar
Satış
Önerme
Bir sonraki müşteri kararına pozitif etki ediyor.
İstisnasız tüm müşteri yolculuklarının
 46% 'sı mobil bir arama ile başlıyor.

Geri bildirim toplayın

Müşterilerinizin hizmetinizden memnun olup olmadıklarını basit ama etkili biçimde ölçün. Memnun olmadıkları durumların sebebini öğrenerek, işletmenizdeki sorunların kaynağına inin.

Servisleriniz arasındaki performansı kıyaslayın

En yüksek ve en düşük performans gösteren servislerinizi belirlemek için konum bazında müşteri geri bildirimlerini, değerlendirme puanlarını, yorum hacimlerini, derecelendirmelerini ölçtüğümüz, size özel kıyaslama rapordan faydalanın.

Tek ekranda tüm servislerinizin müşteri deneyiminin genel fotoğrafını çekin.

Olumsuz durumlarda geri bildirim alın, negatif yorumların önüne geçin

Jetyorum'un akıllı müşteri yönlendirme sistemi ile sadece mutlu müşterilerinizi yorum bırakma sürecine yönlendirin. Olumsuz durumlarda ise geri bildirimlerini alarak sorunun sebebini proaktif olarak öğrenin. Olumsuz yorumların önüne geçin.

Zengin snippet'lerle dikkat çekin, daha çok müşteriye ulaşın

Jetyorum, tüm müşteri  değerlendirmelerinizden zengin snippet verilerini web sitenizin koduna ekler, böylece yıldız derecelendirmeleriniz arama sonuçlarında görünür olur. Bu, web sitenizin Google sıralamasını yükseltir ve işinizi şehirdeki en iyi olduğunuzu gösteren sosyal kanıta dönüştürür, böylece rakiplerinizden ayrışırsınız.

Olumlu müşteri yorumlarını web sitenize taşıyın

Jetyorum'un yorum widget'ını (iFrame veya API) kullanarak, tüm müşteri yorumlarınızı ve puanlarınızı işletme teknik servis web sitenize ekleyebilirsiniz. Potansiyel müşteri ve site ziyaretçilerinizi alıcılara dönüştürmek için önceki referanslarınızı kullanın.

Müşteri yorumlarınızı istediğiniz yerde gösterin

Jetyorum API'sini kullanarak müşteri yorumlarınızı müşterilerinize gönderdiğiniz e-postalarınızda, web sitenizde, blogunuzda ve diğer benzeri alanlarda gösterin.

Yapay zeka tüm müşteri yorumlarını incelesin, siz de şirketiniz için en değerli bilgileri elde edin

Jetyorum'un Doğal Dil İşleme (NLP) motoru JetlinkAI, sorunların asıl nedenini bulmanıza yardımcı olan gelişmiş bir içgörü yazılımıdır. Yöneticilerin teknik servislerde, sahada olup biteni hızlıca anlamasına yardımcı olur.

Yorum talebi göndermeyi 

otomatikleştirin

Jetyorum kolaylıkla kullandığınız CRM, bayi yönetim, ERP, muhasebe v.b. programlara entegre olabilir. Bu sayede yorum talebi gönderim sürecinizi tamamıyla otomatik hale getirebilirsiniz. Böylece,

teknik serviste hizmet tamamlandığı anda mesaj gönderimi tetiklenebilir.

Müşteri yorumlarını tek noktadan yönetin

Müşteri yorumları izleme aracımız, en en önemli platformlardan gelen tüm müşteri geri bildirimlerinizi görüntüler ve işletmeniz için bir yorum gönderildiğinde size e-posta uyarısı gönderir. Bu yorumları kaynağa ve yıldız derecesine göre filtreleyin, böylece yalnızca en kritik bulduğunuz yorumlardan haberdar olun.

Tek noktadan iletişim kurun

Tek noktadan hizmet randevuları ayarlayın, soruları cevaplayın, hatırlatıcılar ve güncellemeler gönderin, kampanyaları duyurun ve yorum talebi gönderin

Teknik servisinizin işlerini  bugünden büyütmeye, daha çok müşteri tarafından tercih edilmeye başlayın!