top of page

Ekstra iş yükü olmadan,

Daha çok müşteri yorumu,

Daha çok müşteri ziyareti

Ağızdan ağıza tavsiye, yeme içme sektörü için her zaman en güçlü pazarlama aracı olmuştur.

 

Günümüz müşterilerinin 88'i restoran tercihlerini yaparken online yorumları okumaktadır.

Jetyorum, müşterilerinizin memnuniyetini ölçerken, olumlu deneyimlerini sizin için önemli olan sosyal platformlarda paylaşmalarını hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

Jetyorum Restaurant.png

Jetyorum potansiyel müşterilerinizin restoranınız hakkında bilgi topladığı en önemli platformlarla entegredir.

  • google-logo-icon-PNG-Transparent-Backgro
  • Facebook Sosyal Simge
  • whatsapp logo
  • Danışman Sosyal Simge Trip
  • Instagram
happy-customers-as-marketing-engines.png

Online platformlarda daha çok olumlu

müşteri yorumu ile 

daha çok tercih edilin, aramalarda üste çıkın.

Olumlu müşteri yorumları toplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Jetyorum, yorumlarını paylaşmaları için müşterilerinizi en önemli sosyal platformlara yönlendirir. Olumsuz bildirimleri ise güvenle sadece size iletir.

jetyorum_google_yorum_toplama_ekranı.png
Jetyorum etkisi.png

Sence.biz Jetyorum

posteri ile

daha çok yorumu zahmetsizce toplayın 

Size özel sağladığımız sence.biz/restoranınız URL'ini ve QR kod içeren Jetyorum posterlerini masalarınızda konumlandırarak daha fazla olumlu yorumu, hiç bir zahmete girmeden toplayabilir ve müşteri memnuniyetini ölçebilirsiniz.

Welldone.png

Olumlu yorumları daha görünür kılın

Yorumlarınızı, Google arama sıralamanızı ve sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirin. Jetyorum ile, müşterilerinizden aldığınız pozitif yorumlarınızı Jetyorum panel üzerinden Facebook, Twitter ve Instagram'da kolayca paylaşabilir, olumlu yorumların daha çok kişi tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram yorumu Jetyorum.png

Mutlu ziyaretçilerinizi Instagram profilinizin takipçisi yapın

Jetyorum akıllı müşteri yönlendirme sistemi ile mutlu müşterilerinizi Instagram sayfanızın takipçisi haline getirmek şimdi çok kolay. Müşterilerinizle sürekli bağlantıda kalın, sosyal medyadaki gücünüzü arttırın.

Olumsuz durumlarda geri bildirim alın, negatif yorumların önüne geçin

Jetyorum'un akıllı müşteri yönlendirme sistemi ile sadece mutlu mutlu müşterilerinizi yorum bırakma sürecine yönlendirin. Olumsuz durumlarda ise geri bildirimlerini alarak sorunun sebebini proaktif olarak öğrenin. Böylece olumsuz müşteri yorumlarının önüne geçin.

jetyorum müşteri yorum bırakma süreci.pn
Online Müşteri Yorumlarını Tek Noktadan

Müşteri yorumlarını tek noktadan yönetin ve yanıtlayın

Müşteri yorumları izleme aracımız, en en önemli platformlardan gelen tüm müşteri yorumlarınız görüntüler ve işletmeniz için bir yorum gönderildiğinde size e-posta uyarısı gönderir. Bu yorumları kaynağa ve yıldız derecesine göre filtreleyin, böylece yalnızca en kritik bulduğunuz yorumlardan haberdar olun. Ayrıca tüm yorumları tek ekrandan yanıtlayarak, zaman kazanın.

Olumsuz durumlarda geri bildirim alın, negatif yorumların önüne geçin

Jetyorum'un akıllı müşteri yönlendirme sistemi ile sadece mutlu mutlu müşterilerinizi yorum bırakma sürecine yönlendirin. Olumsuz durumlarda ise geri bildirimlerini alarak sorunun sebebini proaktif olarak öğrenin. Böylece olumsuz müşteri yorumlarının önüne geçin.

jetyorum müşteri yorum bırakma süreci.pn

Çok şubeli zincirinizin haritalardaki konumlarını ve diğer bilgilerini tek noktadan yönetin

Özellikle çok şubeli restoran zincirlerinin bir problemi de birçok farklı harita altyapısında doğru ve güncel konum bilgileri ile bulunabilir olmaktır. Jetyorum listeleme özelliği ile önemli tüm harita platformlarındaki konumlarınızı ve içeriklerini tek noktadan kolayca yönetebilirsiniz.

jetyorum_google_işletme_içeriklerini_mer
jetyorum müşteri yorumlarını web sitesin

Olumlu müşteri yorumlarını web sitenize taşıyın

Jetyorum'un yorum widget'ını (iFrame veya API) kullanarak, tüm müşteri yorumlarınızı ve puanlarınızı restoranınıza ait web sitenize ekleyebilirsiniz. Potansiyel müşterileri ve site ziyaretçilerinizi yeni müşterilere dönüştürmek için önceki müşteri referanslarını kullanın.

Müşteri Yorumlarına Otomatik Yanıt Verme

Müşteri yorumlarını otomatik yanıtlayın

Jetyorum,  akıllı yorum yanıtlama sistemi ile müşterilerinizin Google, Facebook v.b. platformlardan ilettiği binlerce yorumu otomatik yanıtlayın. Kompleks kurallar ve kişiselleştirme sayesinde tüm yorumlarınız doğal bir görünüm elde ederken, cevap verme sürecini otomatikleştirebilirsiniz. Böylece yanıtsız yorum kalmasın, SEO'da öne çıkın.

Müşteri yorumlarınızı istediğiniz yerde gösterin, CRM sisteminizde otomatik ticket açın

Jetyorum API'sini kullanarak müşteri yorumlarını web sitenizde, blogunuzda ve diğer benzeri alanlarda gösterin. Olumsuz durumlarda ise CRM sisteminizde otomatik ticket'lar açarak, deneyimi kolaylıkla takip edin, yönetin.

jetyorum API ile müşteri yorumlarınızı i

Restoranınızın işlerini bugünden büyütmeye, daha çok müşteri tarafından tercih edilmeye başlayın!

bottom of page