Daha fazla yorum alın
Servis gelirlerinizi ve satışlarınızı arttırın
Uzun ömürlü müşteri ilişkileri edinin

Jetyorum, bayilerin yeni ve özgün müşteri yorumları almalarına, geri bildirim toplamalarına ve rekabette avantaj sağlayarak araç satış ve servis gelirlerini arttırlamalarına yardımcı olur.

Jetyorum müşterilerinizin sizin hakkınızda bilgi topladığı en önemli platformlarla entegredir.

  • google-logo-icon-PNG-Transparent-Backgro
  • Facebook Sosyal Simge
  • whatsapp logo
  • Danışman Sosyal Simge Trip
  • Instagram

Online platformlarda daha çok olumlu

müşteri yorumu ile 

Google aramalarında

en üst sırayı alın

Yeni müşteri yorumları toplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Jetyorum, geri bildirimlerini paylaşmaları için müşterilerinizi en önemli sosyal platformlara yönlendirir.

Yorumları otomatik olarak paylaşın

Yorumlarınızı, Google arama sıralamanızı ve sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirin. Jetyorum ile, müşterilerinizden aldığınız pozitif yorumlarınızı Jetyorum panel üzerinden Facebook, Twitter ve Instagram'da kolayca paylaşabilirsiniz.

Geri bildirim toplayın

Müşterilerinizin hizmetinizden memnun olup olmadıklarını basit ama etkili biçimde ölçün. Memnun olmadıkları durumların sebebini öğrenerek, işletmenizdeki sorunların kaynağına inin.

Olumlu müşteri yorumlarını web sitenize taşıyın

Jetyorum'un yorum widget'ını (iFrame veya API) kullanarak, tüm müşteri yorumlarınızı ve puanlarınızı işletme web sitenize ekleyebilirsiniz. Potansiyel müşteri ve site ziyaretçilerinizi alıcılara dönüştürmek için önceki referanslarınızı kullanın.

Olumsuz durumlarda geri bildirim alın, negatif yorumların önüne geçin

Jetyorum'un akıllı müşteri yönlendirme sistemi ile sadece mutlu müşterilerinizi yorum bırakma sürecine yönlendirin. Olumsuz durumlarda ise geri bildirimlerini alarak sorunun sebebini proaktif olarak öğrenin. Olumsuz yorumların önüne geçin.

Zengin snippet'lerle dikkat çekin, daha çok müşteriye ulaşın

Jetyorum, tüm müşteri  değerlendirmelerinizden zengin snippet verilerini web sitenizin koduna ekler, böylece yıldız derecelendirmeleriniz arama sonuçlarında görünür olur. Bu, web sitenizin Google sıralamasını yükseltir ve işinizi şehirdeki en iyi olduğunuzu gösteren sosyal kanıta dönüştürür, böylece rakiplerinizden ayrışırsınız.

Müşteri yorumlarınızı istediğiniz yerde gösterin

Jetyorum API'sini kullanarak müşteri yorumlarınızı müşterilerinize gönderdiğiniz e-postalarınızda, web sitenizde, blogunuzda ve diğer benzeri alanlarda gösterin.

Yapay zeka tüm müşteri yorumlarını incelesin, siz de şirketiniz için en değerli bilgileri elde edin

Jetyorum'un Doğal Dil İşleme (NLP) motoru JetlinkAI, sorunların asıl nedenini bulmanıza yardımcı olan gelişmiş bir içgörü yazılımıdır. Yöneticilerin sahada olup biteni hızlıca anlamasına yardımcı olur.

Yorum talebi göndermeyi 

otomatikleştirin

Jetyorum kolaylıkla kullandığınız CRM, ERP, muhasebe v.b. programlara entegre olabilir. Bu sayede yorum talebi gönderim sürecinizi tamamıyla otomatik hale getirebilirsiniz.

Müşteri yorumlarını tek noktadan yönetin

Jetyorum farklı kanallardan gelen müşteri yorumlarını çok daha verimli bir şekilde tek ekrandan yönetmenizi sağlar. Akıllı Yanıtlayıcı sayesinde tüm müşteri yorumlarınızı sizin adınıza yanıtlayabilir. Böylece yanıtsız müşteri yorumunuz kalmazken, memnuniyeti arttırabilir ve maliyetlerinizi düşürürsünüz.

Tek noktadan iletişim kurun

Tek noktadan hizmet randevuları ayarlayın, soruları cevaplayın, hatırlatıcılar ve güncellemeler gönderin, kampanyaları duyurun ve yorum talebi gönderin

Otomobil bayinizin işlerini  bugünden büyütmeye, daha çok müşteri tarafından tercih edilmeye başlayın!