top of page

Daha fazla yorum alın

Mağaza trafiğinizi arttırın
Daha çok müşteri edinin

4 müşteriden 3'ü, bir ürünü veya hizmeti nereden satın alacağına karar vermeden önce online yorumları okuyor.

 

Online müşteri yorumları kuyumculuk endüstrisinde özellikle önemlidir. Kuyumcular, manevi değeri olan parçalar üzerinde çalışırlar. Bu ürünler paha biçilmez olduğu için, tüketiciler mücevherlerini satın almak yer konusunda çok seçicidirler. Online müşteri yorumları müşteri kararlarını etkileyen en önemli faktörlerden biridir.

Google Yorum Alma Jetyorum.png

Jetyorum müşterilerinizin sizin hakkınızda bilgi topladığı en önemli platformlarla entegredir.

  • google-logo-icon-PNG-Transparent-Backgro
  • Facebook Sosyal Simge
  • whatsapp logo
  • Instagram
happy-customers-as-marketing-engines.png

Online yorumlar müşteri yolculuğunu etkiliyor. Bugünün tüketicisi her zamankinden çok daha araştırmacı.

Tüketiciler mağazanıza uğramadan önce mutlaka diğer müşteri yorumlarına göz atıyorlar. Jetyorum ile mağazanız için yeni müşteri yorumları toplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Jetyorum, olumlu yorumlarını paylaşmaları için müşterilerinizi en önemli sosyal platformlara en basit ve hızlı şekilde yönlendirir. 

jetyorum_google_yorum_toplama_ekranı.png
Jetyorum etkisi.png

Olumlu yorumları daha çok kişiye ulaştırın

Yorumlar ile Google arama sıralamanızı ve sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirin. Jetyorum, müşterilerinizden aldığınız pozitif yorumlarınızı Facebook, Twitter ve Instagram'dan kolayca paylaşabileceğiniz araçlar sunar.

Aktif geri bildirim toplayın

Müşterilerinizin mağaza düzeyinde hizmetinizden memnun olup olmadıklarını basit ama etkili biçimde ölçün. Memnun olmadıkları durumların sebebini öğrenerek, işletmenizdeki sorunların kaynağına inin.

Jetyorum_geri_bildirim_rapor_ekranı.png
jetyorum müşteri yorumlarını web sitesin

Olumlu müşteri yorumlarını web sitenize taşıyın

Jetyorum'un yorum widget'ını (iFrame veya API) kullanarak, tüm müşteri yorumlarınızı ve puanlarınızı web sitenizde yayınlayabilirsiniz. Site ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürmek için mutlu müşteri yorumlarını kullanın.

Olumsuz durumlarda geri bildirim alın, negatif yorumların önüne geçin

Jetyorum'un akıllı müşteri yönlendirme sistemi ile sadece mutlu müşterilerinizi yorum bırakma sürecine yönlendirin. Olumsuz durumlarda ise geri bildirimlerini alarak sorunun sebebini proaktif olarak öğrenin. Olumsuz yorumların önüne geçin.

jetyorum müşteri yorum bırakma süreci.pn
jetyorum API ile müşteri yorumlarınızı i

Müşteri yorumlarını CRM'de ticket'a dönüştürün

Jetyorum entegrasyon imkanları sayesinde farklı kanallardaki müşteri yorumlarını filtreleyerek negatif olanlardan CRM programınızda otomatik ticket'lar oluşturun.

Jetyorum Insights Banka.png

Yapay zeka tüm müşteri yorumlarını incelesin, siz de bankanız için en değerli bilgileri elde edin

Jetyorum'un Doğal Dil İşleme (NLP) motoru JetlinkAI, sorunların asıl nedenini bulmanıza yardımcı olan gelişmiş bir içgörü yazılımıdır. Yöneticilerin mağazalarınızda, yani sahada olup biteni hızlıca anlamasına yardımcı olur.

Yorum talebi göndermeyi 

otomatikleştirin

Jetyorum kolaylıkla kullandığınız CRM,  ERP, v.b. programlara entegre olabilir. Bu sayede yorum talebi gönderim sürecinizi tamamıyla otomatik hale getirebilirsiniz. Böylece

mağazada hizmet tamamlandığı anda, yani fatura kesim işlemi sonrası mesaj gönderimi tetiklenir.

jetyorum entegrasyon.png
Online Müşteri Yorumlarını Tek Noktadan

Müşteri yorumlarını tek noktadan yönetin, yapay zeka yorumları sizin için yanıtlasın

Müşteri yorumları izleme aracımız, en en önemli platformlardan gelen tüm müşteri yorumlarını görüntüler ve işletmeniz için bir yorum gönderildiğinde yorumun niteliğine göre iç sistemlerinizde ticket açabilir. Ayrıca yapay zeka sizin belirlediğiniz kurallar çerçevesinde yorumları otomatik olarak yanıtlar. Böylece iş gücünden tasarruf sağlarsınız.

Online rekabeti domine edin

Online aramaların % 87,7'si Google üzerinden yapılmaktadır. Mağazlarınızın da aralarında olduğu yerel işletmeler, arama motoru sıralamalarında en çok aranan 3. kategoridedir. Çok daha fazla olumlu müşteri yorumu ile rakiplerinize üstünlük sağlayın.

jetyorum ile bankanız google aramalarınd
Jetyorum_Kıyaslama.png

Rakiplerinize göre kıyas yapın

Jetyorum aldığınız müşteri yorumlarına, yorumların içeriklerine, müşteri duygu durumu ve aldığınız puana göre kendi durumunuzu görmenizi ve aynı lokasyonda yer alan rakiplerinize göre kıyaslama yapmanıza imkan sağlar. Böylece işletmenizin performansını rakiplerinize göre de değerlendirme şansı elde edersiniz.

Lokasyon içeriklerini çok daha etkin yönetin

Jetyorum ile Google lokasyonlarınızın tüm içeriklerinin güncel, eksiksiz ve doğru olmasını sağlamak kolaylaşıyor. Bunun yanı sıra markanıza ait bir duyuruyu tüm Google lokasyonlarınız üzerinden eş zamanlı olarak paylaşabilir ve böylece Google aramalarında bu paylaşımların daha çok kişi tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz.

Lokasyon_bilgilerini_yönetme.png

Mağazanızın online itibarını geliştirerek, daha çok müşteri tarafından tercih edilmeye başlayın!

bottom of page