top of page

Daha çok öğrenci yorumu,

Artan online itibar, ve

Daha çok talep

Ağızdan ağıza tavsiye, tüm eğitim sektörü için her zaman en güçlü pazarlama aracı olmuştur.

 

Günümüzde potansiyel öğrencilerin ve velilerinin 88'i eğitim kurumu tercihlerini yaparken online yorumları okumaktadır.

Jetyorum, öğrencilerinizin memnuniyetini ölçerken, olumlu deneyimlerini sosyal platformlarda paylaşmalarını hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

müşteri_yorumları_ile_bölgenizdeki_e

Jetyorum potansiyel müşterilerinizin eğitim kurumunuz hakkında bilgi topladığı en önemli platformlarla entegredir.

  • google-logo-icon-PNG-Transparent-Backgro
  • Facebook Sosyal Simge
  • whatsapp logo
  • Instagram
happy-customers-as-marketing-engines.png

Online platformlarda daha çok olumlu

öğrenci ve veli yorumu ile 

daha çok tercih edilin, aramalarda üste çıkın.

Olumlu müşteri yorumları toplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Jetyorum, yorumlarını paylaşmaları için öğrencilerinizi ve velilerini en önemli sosyal platformlara yönlendirir. Olumsuz bildirimleri ise güvenle sadece size iletir.

jetyorum_google_yorum_toplama_ekranı.png
Jetyorum etkisi.png

Sence.biz Jetyorum

posteri ile

daha çok yorumu zahmetsizce toplayın 

Size özel sağladığımız sence.biz/egitimkurumunuz URL'ini ve QR kod içeren Jetyorum posterlerini kurumunuz konumlandırarak daha fazla olumlu yorumu, hiç bir zahmete girmeden toplayabilir ve öğrenci memnuniyetini ölçebilirsiniz.

sence.biz atatürk üniversitesi.png

Olumlu yorumları daha görünür kılın

Yorumlarınızı, Google arama sıralamanızı ve sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirin. Jetyorum ile, öğrencilerinizden ve velilerinden aldığınız pozitif yorumlarınızı Jetyorum panel üzerinden Facebook, Twitter ve Instagram'da kolayca paylaşabilir, olumlu yorumların daha çok kişi tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram yorumu Jetyorum.png

Instagram'daki online itibarınızı güçlendirin

Jetyorum akıllı yönlendirme sistemi ile öğrencilerinizi ve velilerini Instagram sayfanızın takipçisi haline getirmek şimdi çok kolay. Müşterilerinizle sürekli bağlantıda kalın, sosyal medyadaki gücünüzü arttırın.

Olumsuz durumlarda geri bildirim alın, negatif yorumların önüne geçin

Jetyorum'un akıllı yönlendirme sistemi ile sadece mutlu öğrencilerinizi ve velilerini yorum bırakma sürecine yönlendirin. Olumsuz durumlarda ise geri bildirimlerini alarak sorunun sebebini proaktif olarak öğrenin. Böylece olumsuz yorumların önüne geçin.

jetyorum müşteri yorum bırakma süreci.pn
Online Müşteri Yorumlarını Tek Noktadan

Tüm yorumları tek noktadan yönetin ve yanıtlayın

Müşteri yorumları izleme aracımız, en en önemli platformlardan gelen tüm müşteri yorumlarınız görüntüler ve işletmeniz için bir yorum gönderildiğinde size e-posta uyarısı gönderir. Bu yorumları kaynağa ve yıldız derecesine göre filtreleyin, böylece yalnızca en kritik bulduğunuz yorumlardan haberdar olun. Ayrıca tüm yorumları tek ekrandan yanıtlayarak, zaman kazanın.

Olumsuz durumlarda geri bildirim alın, negatif yorumların önüne geçin

Jetyorum'un akıllı müşteri yönlendirme sistemi ile sadece mutlu mutlu müşterilerinizi yorum bırakma sürecine yönlendirin. Olumsuz durumlarda ise geri bildirimlerini alarak sorunun sebebini proaktif olarak öğrenin. Böylece olumsuz müşteri yorumlarının önüne geçin.

jetyorum müşteri yorum bırakma süreci.pn

Çok şubeli zincirinizin haritalardaki konumlarını ve diğer bilgilerini tek noktadan yönetin

Özellikle çok şubeli eğitim kurumlarının bir problemi de birçok farklı harita altyapısında doğru ve güncel konum bilgileri ile bulunabilir olmaktır. Jetyorum listeleme özelliği ile önemli tüm harita platformlarındaki konumlarınızı ve içeriklerini tek noktadan kolayca yönetebilirsiniz.

jetyorum_google_işletme_içeriklerini_mer
jetyorum müşteri yorumlarını web sitesin

Olumlu öğrenci ve veli yorumlarını web sitenize taşıyın

Jetyorum'un yorum widget'ını (iFrame veya API) kullanarak, tüm öğrenci ve veli yorumlarınızı ve puanlarınızı eğitim kurumunuza ait web sitenize ekleyebilirsiniz. Potansiyel müşterileri ve site ziyaretçilerinizi yeni müşterilere dönüştürmek için önceki olumlu referanslarınızı kullanın.

Müşteri Yorumlarına Otomatik Yanıt Verme

Yorumları otomatik yanıtlayın

Jetyorum,  akıllı yorum yanıtlama sistemi ile müşterilerinizin Google, Facebook v.b. platformlardan ilettiği yüzlerce yorumu otomatik yanıtlayın. Kompleks kurallar ve kişiselleştirme sayesinde tüm yorumlarınız doğal bir görünüm elde ederken, cevap verme sürecini otomatikleştirebilirsiniz. Böylece yanıtsız yorum kalmasın, SEO'da öne çıkın.

Müşteri yorumlarınızı istediğiniz yerde gösterin, CRM sisteminizde otomatik ticket açın

Jetyorum API'sini kullanarak müşteri yorumlarını web sitenizde, blogunuzda ve diğer benzeri alanlarda gösterin. Olumsuz durumlarda ise CRM sisteminizde otomatik ticket'lar açarak, deneyimi kolaylıkla takip edin, yönetin.

jetyorum API ile müşteri yorumlarınızı i

Eğitim kurumunuzun işlerini bugünden büyütmeye, daha çok öğrenci tarafından tercih edilmeye başlayın!

bottom of page