top of page

Online itibarınızı geliştirin

Konum bilgilerinizi doğru hale getirin
Şubenizdeki aksaklıkları tespit edin

Finansal hizmetlerde müşteriler, en kaliteli hizmet sağlayıcı ile çalıştıklarından emin olmak isterler. Bunu belirlemek için müşterilerin % 88'i diğer müşterin yorumlarını okuyor. Jetyorum ile web'i olumlu yorumlar ile domine ederken, aktif geri bildirim toplayın, şube konumlarını haritalarda sürekli doğru tutun ve şube düzeyinde yaşanan sorunları doğal dil işleme teknolojisi ile tespit edin.

Google Yorum Alma Jetyorum.png

Jetyorum müşterilerinizin sizin hakkınızda bilgi topladığı ve şube konumlarına göz attığı en önemli platformlarla entegredir.

facebook-logo-png.png
NewGooglelogo_calogo2901.png
yandex-2-logo.png
apple-logo.png
2475.new-instagram-text-logo.png
happy-customers-as-marketing-engines.png

Olgun pazarlardaki tüketicilerin   % 15'i her yıl çalıştıkları bankaları değiştiriyor. 

 

Daha çok olumlu müşteri yorumu ile online itibarınızı geliştirin

Bankanız için yeni müşteri yorumları toplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Jetyorum, olumlu yorumlarını paylaşmaları için müşterilerinizi en önemli sosyal platformlara yönlendirir. Hizmetlerinizin tümü için ağızdan ağıza pazarlama imkanı oluşturun: Yatırım, mevduat, kredi, yatırım, sigorta ve diğer tüm hizmetleriniz hakkında olumlu yorumlar toplayın.

jetyorum_google_yorum_toplama_ekranı.png
Jetyorum etkisi.png

Aktif geri bildirim toplayın

Müşterilerinizin şube düzeyinde hizmetinizden memnun olup olmadıklarını basit ama etkili biçimde ölçün. Memnun olmadıkları durumların sebebini öğrenerek, işletmenizdeki sorunların kaynağına inin.

Jetyorum_geri_bildirim_rapor_ekranı.png
jetyorum_google_işletme_içeriklerini_mer

Şube ve ATM konum bilgileriniz hep doğru ve günce olsun

İşyerinizin dijital haritalarda ve navigasyon cihazlarında doğru işaretlenmesini sağlayın. Jetyorum, şirket şube bilgilerinizin (İsim, adres, telefon numarası, v.b.) her birini sizin için sürekli, güncel tutar. Google, Yandex, Apple, Instagram ve Facebook gibi birçok platformda doğru bilgilerle arama motorları tarafından kolayca bulunmanızı sağlar. Çok şubeli yapıların içerik yönetimini kolaylaştırır. Böylece hatalı konum bilgileri ve lokasyon içerikleri sebebiyle itibar kaybının önüne geçersiniz.

jetyorum müşteri yorumlarını web sitesin

Olumlu müşteri yorumlarını web sitenize taşıyın

Jetyorum'un yorum widget'ını (iFrame veya API) kullanarak, tüm müşteri yorumlarınızı ve puanlarınızı bankanızda olumlu müşteri yorumlarına adanan bir sayfada yayınlayabilirsiniz. Site ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürmek için mutlu müşteri yorumlarını kullanın.

Olumsuz durumlarda geri bildirim alın, negatif yorumların önüne geçin

Jetyorum'un akıllı müşteri yönlendirme sistemi ile sadece mutlu müşterilerinizi yorum bırakma sürecine yönlendirin. Olumsuz durumlarda ise geri bildirimlerini alarak sorunun sebebini proaktif olarak öğrenin. Olumsuz yorumların önüne geçin.

jetyorum müşteri yorum bırakma süreci.pn
jetyorum API ile müşteri yorumlarınızı i

Müşteri yorumlarını CRM'de ticket'a dönüştürün

Jetyorum entegrasyon imkanları sayesinde farklı kanallardaki müşteri yorumlarını filtreleyerek negatif olanlardan CRM programınızda otomatik ticket'lar oluşturun.

Jetyorum Insights Banka.png

Yapay zeka tüm müşteri yorumlarını incelesin, siz de bankanız için en değerli bilgileri elde edin

Jetyorum'un Doğal Dil İşleme (NLP) motoru JetlinkAI, sorunların asıl nedenini bulmanıza yardımcı olan gelişmiş bir içgörü yazılımıdır. Yöneticilerin banka şubelerinde, yani sahada olup biteni hızlıca anlamasına yardımcı olur.

Yorum talebi göndermeyi 

otomatikleştirin

Jetyorum kolaylıkla kullandığınız CRM,  ERP, v.b. programlara entegre olabilir. Bu sayede yorum talebi gönderim sürecinizi tamamıyla otomatik hale getirebilirsiniz. Böylece

şubede hizmet tamamlandığı anda mesaj gönderimi tetiklenir.

jetyorum entegrasyon.png
Online Müşteri Yorumlarını Tek Noktadan

Müşteri yorumlarını tek noktadan yönetin, yapay zeka yorumları sizin için yanıtlasın

Müşteri yorumları izleme aracımız, en en önemli platformlardan gelen tüm müşteri yorumlarını görüntüler ve işletmeniz için bir yorum gönderildiğinde yorumun niteliğine göre iç sistemlerinizde ticket açabilir. Ayrıca yapay zeka sizin belirlediğiniz kurallar çerçevesinde yorumları otomatik olarak yanıtlar. Böylece iş gücünden tasarruf sağlarsınız.

Jetyorum_Kıyaslama.png

Rakiplerinize göre kıyas yapın

Jetyorum aldığınız müşteri yorumlarına, yorumların içeriklerine, müşteri duygu durumu ve aldığınız puana göre kendi durumunuzu görmenizi ve aynı lokasyonda yer alan rakiplerinize göre kıyaslama yapmanıza imkan sağlar. Böylece işletmenizin performansını rakiplerinize göre de değerlendirme şansı elde edersiniz.

Online rekabeti domine edin

Onlnie aramaların % 87,7'si Google üzerinden yapılmaktadır. Şubeleriniz de aralarında olduğu yerek işletmeler, arama motoru sıralamalarında en etkili üçüncü faktördür. Çok daha fazla olumlu müşteri yorumu ile rakiplerinize üstünlük sağlayın.

jetyorum ile bankanız google aramalarınd

Olumlu yorumları daha çok kişiye ulaştırın

Yorumlarınızı,  bankanızın Google arama sıralamanızı ve sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirin. Jetyorum ile, müşterilerinizden aldığınız pozitif yorumlarınızı Jetyorum panel üzerinden Facebook, Twitter ve Instagram'da kolayca paylaşabilirsiniz.

Lokasyon içeriklerini çok daha etkin yönetin

Jetyorum ile Google lokasyonlarınızın tüm içeriklerinin güncel, eksiksiz ve doğru olmasını sağlamak kolaylaşıyor. Bunun yanı sıra markanıza ait bir duyuruyu tüm Google lokasyonlarınız üzerinden eş zamanlı olarak paylaşabilir ve böylece Google aramalarında bu paylaşımların daha çok kişi tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz.

Lokasyon_bilgilerini_yönetme.png

Bankanızın online itibarını geliştirerek, daha çok müşteri tarafından tercih edilmeye başlayın!

 

Haritalarda hep doğru bilgiler ile bulunur olun.

bottom of page