Markanıza ait şubelerin konum bilgileri hep doğru ve tam olsun

Markanıza ait farklı platformlardaki tüm konumların adres, telefon bilgisi, paylaşımları, v.b. tüm içeriklerini her zaman güncel ve doğru tutun, müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarın.

Müşterilerinizin diğer müşteri yorumlarını incelediği platformlarda 1 numaralı seçenek olun

İşletmeniz her yerde doğru ve güncel bilgilerle bulunsun

Jetyorum, şirket şube bilgilerinizin (İsim, adres, telefon numarası, v.b.) her birini sizin için sürekli, güncel tutar. Google, Yandex, ve Facebook gibi birçok platformda doğru bilgilerle arama motorları tarafından kolayca bulunmanızı sağlar. Çok şubeli yapıların içerik yönetimini kolaylaştırır. Böylece hatalı konum bilgileri ve lokasyon içerikleri sebebiyle itibar kaybının önüne geçersiniz.

Otomatik senkronizasyon ile tüm bilgiler doğru ve güncel

Jetyorum sunduğu entegrasyon imkanları ile tüm şubelerinizin konum, açık-kapalı olma durumu, çalışma saatleri ve telefon numarası gibi bilgileri otomatik senkronize eder. Tek noktadan bilgi girişi yaparak veya mevcut sistemlerinize entegre olarak tüm platformlarda sürekli en güncel bilgiyi müşterilerinize sunabilirsiniz.

Tek bir doğru kaynaktan lokasyon listeleme yönetimi

Tutarlı ve ilgi çekici bir 'Yakınımdaki' Marka Deneyimi için, sayısız lokasyonlarınızın online bilgileri güncel, eksiksiz ve tutarlı olmalıdır. Jetyorum ile girişlerinizi tek bir merkezi kaynaktan verimli bir şekilde yönetirsiniz.

Müşterilerin % 73'ü hatalı lokasyon bilgileri sebebiyle markanıza karşı güven kaybı yaşıyor

Placeable Anketi 2018

İşletmenizin müşterileriniz ile buluştuğu her noktada güncel ve doğru bilgiyi kolaylıkla sağlayın

En iyi Lokal SEO için Gönderileriniz

Tek Noktadan

Jetyorum listeleme ile online konum varlıklarınızda hiçbir şeyi şansa bırakmadığınızdan emin olmak için tüm özelliklere sahipsiniz.

Müşterilerinizin gönderilerinizde görmelerini istediğiniz resim ve metinleri belirleyin; ve şubelerinize ait gönderilerin tüm platformlarda doğru ve tutarlı veriler ile eş zamanlı bulunmasını sağlayın.